Parapety wewnętrzne firmy JARO-MAX

Parapety wewnętrzne MDF

Parapety wewnętrzne MDF są wykonane z najnowszej generacji wodoodpornych płyt MDF. Płyty MDF to produkty drewnopochodne, powstałe w wyniku sprasowania włókien drzewnych z dodatkiem organicznych związków łączących i utwardzających, w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury. Jest to materiał o jednorodnej gęstości i składzie surowcowym w całym przekroju, niezwykle odporny na wilgoć i różnice temperatur.
Dzięki najwyższej jakości użytych surowców, parapety z płyty MDF odznaczają się wysoką estetyką, trwałością i odpornością na wodę i skoki temperatur. Gładka powierzchnia pozwala na łatwe ich utrzymanie w czystości.

Wykonane z płyty MDF – oklejane próżniowo w wysokiej temperaturze ok. 150 st.C laminatem NUTREX produkcji LG.

Kolorystyka:

 1. BIAŁY POŁYSK
 2. PERŁOWY POŁYSK
 3. BIAŁE DREWNO
 4. OLCHA
 5. DĄB SOKALSKI
 6. ZŁOTY DĄB
 7. ORZECH LANZADO
 8. DĄB ANTYCZNY
 9. DĄB BAGIENNY
 10. KASZTAN

 

Wykonane z płyty MDF – są następnie lakierowane wodoodpornymi  – wysokiej jakości lakierami do drewna. Dodatkowo są pokrywane nawierzchniowym lakierem, stosowanym do schodów lub parkietów co gwarantuje wysoką twardość i wytrzymałość naszym parapetom MDF. Parapety są odporne na działanie promieni UV i w 100% zapewniają powtarzalność kolorów.

Kolorystyka:

1. BIAŁY MAT G.20
2. POŁYSK BIAŁY G.70
3. PERŁA ŁUSKA
4. DĄB NATURALNY
5. DĄB ZŁOTY
6. DĄB STARY ZŁOTY
7. ORZECH
8. ORZECH CIEMNY
9. MAHOŃ
10. DĄB WINCHESTER

 

Aglomarmur & Marmur

Aglomarmur jest produktem przemysłowym powstałym przez technologiczne połączenie wyselekcjonowanych odłamków naturalnego kamienia (ok. 95% masy) ze specjalnymi żywicami poliestrowymi (ok. 5% masy) stanowiącymi spoiwo dla tego materiału.

 

Parapety PVC wraz z nakładką

PARAPETY WEWNĘTRZNE KOMOROWE PVC

Parapety  produkowane są z komorowych profili PVC, a ich powierzchnia zewnętrzna pokryta jest wysokiej jakości folią okleinową. Klientom proponujemy 2 podstawowe  linie asortymentowe parapetów z PVC.

Linia ERA 2000 - parapety okleinowane folią PVC

Kolorystyka:

 1. BIAŁY
 2. MARMUR
 3. ZŁOTY DĄB
 4. ORZECH
 5. BUK

NAKŁADKI PARAPETOWE PVC

Nakładka parapetowa przeznaczona jest do renowacji starych parapetów, np. lastrykowych. Pozwala na tanią i szybką zmianę wyglądu starych parapetów. Jej montażu można dokonać w bardzo łatwy sposób we własnym zakresie.

Kolorystyka:

 1. BIAŁY
 2. MARMUR
 3. ZŁOTY DĄB
 4. ORZECH
 5. BUK